Starry tuleb Saksamaale

NB! Messe Düsseldorf lükkas Beauty Düsseldorf edasi ja tuleval nädalavahetusel ei toimu. Rohkem infot siit.

Meie Saksamaale suunatud e-pood Starry.de on väga soojalt vastu võetud. Oleme saanud palju uusi toredaid kliente ja toodete kohta hulganisti positiivset tagasisidet. Tahame Saksa tehnikutega veel paremaid suhteid luua ja osaleme sellel aastal Düsseldorfi ilumessil.Euroopa üks tähtsamaid ilumesse toimub 6.-8. märts 2020 Düsseldorfi messikeskuses. Meie stend asub hallis 11 ja on plaanil tähisega 11B50. Ootame kõiki juttu ajama ja erinevaid tooteid proovima! Lisaks teeme messi raames klientidele väga ahvatlevaid pakkumisi!Loe messi kohta rohkem https://www.beauty-duesseldorf.com/

Midagi täiesti uut!

Ripsmepikenduste trendides on hetkel kaks väga tugevat suunda.

Esiteks loomulikkus. Kliendid on järjest teadlikumad ja oskavad üha enam küsida loomulikke, lühemaid ja peenemaid ripsmepikendusi. Tihtipeale on kasutusel maksimaalselt pikkus 11 ja hoolikalt valitud paksus, et efekt jääks võimalikult loomulik. Populaarsed on õhem must, pruun ja tumepruun ripsmekarv.  

Teine trend on isikupärase modelleerimise suunas. Kogenud tehnikud oskavad järjest paremini valida kliendi silma tüübile parimat modelleeringut. Kasutatakse julgelt erinevaid kaarduvusi ja kombinatsioone, et igale silmapaarile just õige tulemus saavutada. Väga populaarsed on erikaarduvused nagu L, L+ ja M.  

Vastavalt nendele trendidele lisasime valikusse haruldase 0,085mm paksuse C-curli, CC-curli ja D-curli. Uus on ka populaarne M-curl 0,06mm Classic sarjas. Need uued kategooriad on 15. detsembrini tutvumishinnaga!  

Nagu allolevalt pildilt näha, oleme uuendamas oma ripsmekaardi disaini. Nüüd on igal ribal lisaks pikkusele märgitud ka paksus ja kaarduvus. Vahetus uute ripsmekaartide vastu toimub samm-sammult kuni vanad ripsmekaardid lõppevad ;)

LÄKS! Ainult 14 päeva kõik tooted -10..-40%!

Järgmised 14 päeva on parim aeg oma ripsmevarusid täiendada.

Meie messinädalate kampaania algas täna ja kõik tooted on allahindlusega -10...-40%!

Soodustus kehtib e-poes, kaupluses ja Soome messil.

2019 Messihooaja TOP 3 küsimust ja vastust

Me oleme saanud väga palju küsimusi messihooaja kohta. Top 3 on siin:

Kas sel aastal messi sooduskampaania ka tuleb?

JAH! 7.-20. oktoobrini on kõik tooted 10...40% soodustusega. E-poes, kaupluses ja Soome messil.
 
Kas Starry Eesti ilumessil osaleb?

EI, aga kauplus on messinädalavahetusel avatud ja sooduskampaania täies hoos. Kõigile külastajate kaasa tass kuuma lattet!

Kas Starry Soome ilumessil osaleb?

JAH! Oleme Soome messil esindatud juba 7 aastat järjest ja sel aastal suuremal alal kui kunagi varem. Tule proovi tooteid, naudi soodushindu ja tee meie ägedal selfiseinal klõps instasse!

Revolutsioon ripsmemaailmas!

Tänasest on müügil 3 uhiuut ja imelist vedelikku, mis muudavad ripsmepikenduste tegemist rohkem miski muu viimasel 5 aastal. Maikuu lõpuni tutvumishinnaga!

1. FLASH PRIMER
✓ kiirendab liimi kuivamist naturaalsete ripsmetega kokkupuutel
✓ vähendab liimiaurudest tulevat ärritust
✓ ideaalne vahend madala õhuniiskusega oludes

2. LUCKY FAN
✓ peatab liimi tõusmise mööda ripsmekarva
✓ hoiab lehvikud lahti

3. SPEEDBONDER
✓ kivistab ripsmeliimi hetkega
✓ vähendab liimiaurudest tulevat ärritust
✓ parandab ripsmepikenduste püsivust kuni 30%

1 2 3 4 5 ... 11