Loomulikult pruunid ripsmed!

Viimaste kuude müükidest näeme, et ripsmetehnikud katsetavad üha enam erinevaid look'e.

Populaarsed on erineva kaarduvusega tumepruunid ripsmed ning L- ja M-curl. Paljud on küsinud meilt tumepruune ripsmeid ka eraldi pikkustena.  

Nüüd on 0,07mm tumepruunid ripsmed eri kaarduvustes ka eraldi pikkustena saadaval. Sellel puhul on kõik pruunid ripsmed novembris tutvumishinnaga -20%!

Kõik Classic sarja ripsmed -30%

Aasta parim aeg varusid täiendada on käes. Kuni 18. oktoobrini on kõik Classic sarja ripsmed 30% soodustusega!  

Kasuta võimalust - nii häid hindu ei tule enam kunagi!

Võida 500€ koolitusraha

Loodan, et Sinu lähedaste kooliaasta algas rõõmu ja suure uudishimuga.

Et omal alal edukas olla, tuleb ennast pidevalt täiendada. Meie seekordne kampaania on samuti suunatud enda arendamisele.       

Septembris loosime 3x 500€ koolitusraha!

Ripsmete kvaliteedist

Teatavasti on meil kasutusel kaks ripsmesarja - Premium ja Classic. Nende erinevus on tootjas ja tootmisel kasutatavates materjalides.

Classic on soodsam ja sellel on kasutajaid rohkem. Samas on Premium sarjal omad fännid, kellele just see sari paremini sobib. Kõik oleneb töö tegemise tehnikast ja materjalide eelistustest. Loodan, et oled omale sobivad ripsmed leidnud ja töö tegemise sujub hästi.

PREMIUM sarja ripsmetel vahetub ripsmekarva materjal ja liimiriba.

Uus ripsmekarva materjal on veel sügavamat musta tooni kui senine ja sellel puudub sinakas läige. Samuti on ripsmekarva alune liimiriba tugevama nakkega, et riba peal oleks mugavam lehvikuid teha.

Uue materjaliga PREMIUM ripsmed tulevad müügile järk-järgult, kuni vana pikkus on laost otsa saanud ja on e-poes tähistatud tootenimes sõnaga "UUS!". Tegime muudatused, kuna enamik ripsmeid testinutest eelistas just neid uusi materjale. Aga ootame endiselt arvamusi muudatuste kohta kõigilt, kes uusi Premium sarja ripsmeid on proovinud!

Classic sarja ühes partiis esineb praakribasid.

Mõned meie kliendid on leidnud ühest hiljutisest Classic 0,07mm partiist praakribasid. Nendel ribadel tulevad ripsmed liimiribalt lahti koos liimijääkidega ja lehvikuid ei ole võimalik teha.

Kui ka Sulle on juhtunud karpi selliseid ribasid nagu allpool pildil, siis anna meile teada ja vahetame need hea meelega välja. Hea oleks kui saaksid saata ka pildi praakribadest.

Saime tootjaga tekkinud probleemile jälile ja uuemad partiid on juba endise kiidetud kvaliteediga!

Back on Track SALE ✌

Loodan, et meie kõigi jaoks on keerulisemad ajad möödas. Olukorras positiivset leides kulub meile kõigile rahulikum aeg ära oma ümbruse ja mõtete korrastamiseks ning perega aja veetmiseks.  

Nüüd on olukord paranemas ja paljud ripsmetehnikud juba alustanud tööga. Kuna rahaliselt on vahepealne periood olnud raske, siis tahame anda omapoolse väikese panuse sooduskampaania näol.Kuni 18. juunini on kõik tooted e-poes 10% soodustusega!

Soodusperiood on tavalisest pikem, et saaksid ise otsustada, millal on õige aeg taas tööle asuda ja ripsmevarusid täiendada.

Vahepeal täiendasime taas Classic ripsmesarja valikut. Uued kategooriad on järgmised: C 0,06; M 0,07; C 0,10; CC 0,01; D 0,01; M 0,01; D 0,12. Nüüd on Classic sarjas tervelt 32 erinevat paksust-curli!

Tänasest on ka Tallinna kauplus avatud tavapäraselt E-R kell 9.30-18.00.

1 2 3 4 5 ... 13