Ilumesside hooaeg 2018

Käes on ilumesside hooaeg ja just nüüd on õige aeg oma ripsmevarusid täiendada. Kõigi meie toodete hinnad nii e-poes, ilumessidel ja Tallinna kaupluses kuni 21.oktoobrini -10%!
 
Juba sel nädalavahetusel toimub mess Ilu Sõnum Tallinnas. Oleme loomulikult kohal ja ootame Sind Starry toodetega tutvuma C-hallis, kohe peaukse kõrval.

19.-21. oktoobril leiad meid Helsingist messilt I Love Me. Asume stendis 6d101, mis asub Forum lava läheduses.

Täpsema info ürituste kohta leiad siit:
"Ilu Sõnum" Tallinnas - http://ilumess.ee/kulastajale/
"I Love Me" Helsingis - https://iloveme.messukeskus.com/

Kohtumiseni messil!

MinuRipsmed on nüüd Starry

Meie uus nimi Starry kõneleb särast ja sädelusest, mis peitub meis igaühes. Me elame, soovides, et see tähevalgus ümbritseks kõiki meid ka argipäeviti, et me oleksime ise staarid oma elulaval.

Uue brändi kuulutasime välja 5. septembril Facebook'is. Kui sul ei õnnestunud live videole vahetult kaasa elada, siis saad seda nüüd järele vaadata.

Nimevahetusega muutus ka meie veebiaadress: www.starry.ee.
Kasutajatunnus ja parool, mida MinuRipsmed poes kasutasid, toimivad ka edaspidi.

Ja veel - valik meie e-poes on täienenud päris mitme huvitava toote võrra!

BIG NEWS! MinuRipsmed jätkab uue nimega!

Jah, lugesid õigesti - MinuRipsmed nimi on meile väikseks jäänud. Eestlaste ja soomlaste kõrval on meie toodeteni jõudnud palju tehnikuid Skandinaaviast, Itaaliast ja mujalt.  Et olla ühtviisi arusaadav kõikide klientide jaoks üle maailma, muutub meie kaubamärk rahvusvaheliseks.

Uue kaubamärgi väljakuulutamist saad jälgida 5. septembril kell 10.00 MinuRipsmed Facebook'i lehekülje vahendusel.

Et tähtsast sündmusest veelgi vahetumalt osa saaksid, saadame Sulle ümbrikuga postkasti uue disainiga ripsmekarbi. Tasuta! Selleks vasta palun sellele kirjale ning anna meile teada oma postiaadress. NB! Palun ära ava ümbrikut enne uue nime väljakuulutamist 5. septembril kell 10.00!

Nimevahetusega muutub
1. E-poe aadress ja välimus
2. Toodete disain (ikka ilusamaks!)

Nimevahetusega EI muutu
1. Uude e-poodi saab sisse logida samade andmetega
2. Meie inimesed ja tooted (... vabandust, paljud tooted lähevad ikka paremaks)

Kõik nimevahetust puudutavad küsimused on oodatud, mõnedele lihtsalt ei saa me enne 5. septembrit kella 10.00 vastata. :)

Juunis kõik teibid -30%! Proovi populaarset silikoonteipi

Juunis on kõik teibid lausa 30% soodsamad. Ehk oled ka juba märganud, et meie valikusse on lisandunud Kind Removal silikoonteip, mis on naha vastu eriti õrn. Nüüd on õige aeg see ära proovida!

Üks uus ja põnev toode on meil veel - ripsmeliimi mikser. Kvaliteetne laborikasutuseks mõeldud mikser segab liimi paari sekundiga ning aitab "ellu äratada" ka veidi kauemaks seisma jäänud liimipudelid.

Eelmise aasta lõpus korraldasime kliendiküsitluse, millest saime palju vajalikku ja inspireerivat tagasisidet :) Et pakkuda Sulle veelgi paremaid tooteid ning teenindust, on oluline, et Sinu arvamus meist oleks nähtav ka teistele inimestele. Palun anna oma aus hinnang meile Facebook-is või Google-s. Suur-suur tänu selle eest juba ette!

12. mai on Eriline Laupäev!

Hei-hei, Maikuus on, mida oodata!
Nimelt avame erandkorras oma uksed laupäeval, 12. mail ning sel päeval on kõik meie tooted 16% soodsamad.
Kauplusesse ootame Sind kell 10-18 ning meie e-poes saad soodsamalt shopata terve 12. mai ehk 24 tundi.

1 2 3 4 5 ... 10