Flash Primer 15ml

34,90 €

✓ Kiirendab liimi kuivamist naturaalsete ripsmetega kokkupuutel

✓ Vähendab liimiaurudest tulevat ärritust

✓ Ideaalne vahend madala õhuniiskusega oludes

Flash Primer on uudne vee baasil eelhooldusvahend, mis kiirendab ripsmepikenduste liimi kuivamist naturaalsete ripsmetega kokkupuutel. Flash Primeriga kaetud ripsmetele haakub ripsmeliim kohe, kui tekib kontakt primeri ja liimi vahel. Lisaks seob Flash Primer kliendi ripsmetel esmased ripsmeliimi aurud ja seeläbi vähendab liimiaurudest tulenevat ärritust.

Flash Primer on asendamatu madala õhuniiskusega oludes. See tõstab ripsmeliimi kuivamise kiirust ja tänu sellele saad jätkata tööd oma lemmikliimiga. Töötab iga ripsmeliimiga.

Kuidas erineb Flash Primer teistest liimikiirenditest? Liimi kiirendi pliiatsi (ja samalaadsete toodete) puhul algab liimi kuivamine kohe, kui kastad ripsmekarva ripsmeliimi sisse. Flash Primeri puhul aga alles siis, kui ripsmepikendus jõuab kontakti primeriga töödeldud naturaalse ripsmega.

Valmistatud Euroopa Liidus ja on kooskõlas kõigi kosmeetikatoodete nõuetega. Ainult professionaalseks kasutamiseks. Säilib avamata pudelis 2 aastat, pärast avamist kasutada 6 kuu jooksul. Kogus: 15ml.

Kanna niiske mikroharjaga kliendi kuivadele ja puhastele ripsmetele nagu tavalise primeri puhul. Lase 2-3 minutit kuivada ja jätka tööd tavapäraselt.

Aqua, SD Alcohol, 39-C, Polysorbate-20, Propylene Glycol, Phenoxylethanol, Cucumis Starivus, Sodium Chloride, Panthenol, Hamamelis Virgiana Distillate, Glycine Soy Seed Extract, Perfume, Allantoin, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexyl Glycerol, Lacti C Acid, Potassium Sorbate , Sodium Benzoate.

Sinu eelised

saatmine

Tasuta saatmine
Eestis üle 40€
tellimusele

tarne

15.00-ks tasutud
tellimus posti samal
tööpäeval

tagastamine

30-päevane
tagastusõigus

Vaata tarne võimalusi

15.00-ks tasutud tellimus

läheb posti samal tööpäeval!

 

Maksevõimalused

 

Visa    mastecard

 

  

 

    

 

© Turvaline ostukoht aastast 2010