Ripsmepesu vaht

Ripsmepesu vaht, Liimid ja vedelikud, Uus ja populaarne, Eelhooldusvahendid, Peale hooldust, Kodune hooldus Ripsmepesu vaht, Liimid ja vedelikud, Uus ja populaarne, Eelhooldusvahendid, Peale hooldust, Kodune hooldus Ripsmepesu vaht, Liimid ja vedelikud, Uus ja populaarne, Eelhooldusvahendid, Peale hooldust, Kodune hooldus Ripsmepesu vaht, Liimid ja vedelikud, Uus ja populaarne, Eelhooldusvahendid, Peale hooldust, Kodune hooldus

 Valmistatud spetsiaalselt ripsmepikendustele
Registreeritud ohutu kosmeetikatoode
Kaitseb silmahaiguste eest
Toidab ja niisutab oma ripsmeid
Säilib avatuna 12 kuud


Starry ripsmepesu vaht on valmistatud spetsiaalselt ripsmepikenduste kandjale. Rikkalik ja pehme vaht eemaldab ripsmetelt liigse õli, mustuse ja meigi ilma ripsmepikenduste püsivust mõjutamata. Igapäevasel kasutamisel ennetab bakterite, lestade, silmaärrituse ja silmahaiguste teket. Koostisesse lisatud minimaalne kogus looduslikke õlisid aitab oma ripsmeid toita ja niisutada. Vaht on õrna tsitruse lõhnaga.

KASUTAMINE
Kanna toodet suletud silma ripsmetele ja puhasta õrnalt ripsmeharja või puhastuspintsliga. Peale pesu loputa silmad põhjalikult sooja veega. Kui pesule järgneb ripsmepikendamise protseduur, on soovitatav kasutada eelhooldusvahendit (primerit), et eemaldada ripsmetelt võimalikud vahu jäägid.

Kogus: 50 ml. Igapäevasel kasutamisel jätkub ca 3-4 kuuks. Peale avamist säilib toode 12 kuud.

Koostis (ingl.k.): Water (80,8%), Potassium Cocoyl Glycinate (10,5%), Sodium Methyl Cocoyl Taurate (4,5%), Disodium Cocoamphodiacetate (1,9%), Sodium Chloride (1,4%), Sodium Benzoate (0,4%),Fragrance (0,3%), Butylene Glycol, Centella Asiatica Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Vegetable Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Disodium EDTA, Hexylene Glycol, Citric Acid, Ethylhexylglycerin.

Toote ohutuse kohta on koostatud kvalifitseeritud spetsialisti poolt kosmeetikatoote ohutushinnang. Ohutushinnangu käigus on toode kasutusjuhiste järgi kasutades hinnatud ohutuks ja kooskõlas Euroopa Parlamendi ja Nõukogu määrusega nr 1223/2009, 30. november 2009, kosmeetikatoodete kohta. Toode on registreeritud Euroopa kosmeetikatoodete teavitusportaalis CPNP viitenumbriga 2502301.

Saadavus: Laos
Hind:
13,90 €
-
+