Starry LED Ring Light, Pintsetid ja töövahendid, Uus ja populaarne, Uued tooted, Mööbel ja valgustid Starry LED Ring Light, Pintsetid ja töövahendid, Uus ja populaarne, Uued tooted, Mööbel ja valgustid Starry LED Ring Light, Pintsetid ja töövahendid, Uus ja populaarne, Uued tooted, Mööbel ja valgustid Starry LED Ring Light, Pintsetid ja töövahendid, Uus ja populaarne, Uued tooted, Mööbel ja valgustid Starry LED Ring Light, Pintsetid ja töövahendid, Uus ja populaarne, Uued tooted, Mööbel ja valgustid Starry LED Ring Light, Pintsetid ja töövahendid, Uus ja populaarne, Uued tooted, Mööbel ja valgustid Starry LED Ring Light, Pintsetid ja töövahendid, Uus ja populaarne, Uued tooted, Mööbel ja valgustid

Starry LED Ring Light

Saadavus: Laos
Hind:
249,00 €
-
+

Professionaalne LED valgusti ripsmetehnikule, meikarile, tattoo-kunstnikule või fotograafile.  Eristu tavapärasest ja vii oma portfoolio järgmisele tasemele!
 
- Pehme, varjudeta valgus
- Reguleeritav valgustugevus ja valguse värv
- Säravate silmade efekt
- Ideaalne portree ja lähitöö jaoks
- Garantii 2 aastat
- TASUTA saatmine!

LED ringvalgusti
Ideaalne stuudiovalgus iluteenindajale, meikarile, foto- ja videograafile. Suure diameetriga (18"/46cm) LED valgusti valgusvoog on pehme ja praktiliselt ilma varjudeta. Ringvalgusti tasandab naha ebatäiused ning portree paistab värske ja puhas. Ringi kujuline valgusti jätab silmadesse ringikujulise säravate silmade efekti. Reguleeritava valgustugevuse ja valguse värvusega saad alati perfektse foto- või videovalguse. Valgustugevus ja värvus on sujuvalt reguleeritavad 0-100% ja erksast päevavalgusest kuni sooja õhtuvalguseni.

Valgusti jalg
Valgusti kolmjalg on valmistatud kergest alumiiniumist ja lahtisena mahub kliendivoodi lähedusse mugavalt seisma. Kolmjala maksimaalne kõrgus on 186 cm.

Meigipeegel
Komplektis on kaasas kahepoolne meigipeegel. Peegli üks pool on klassikaline kirgas ja teine teine pool kahekordselt suurendav.

Nutitelefoni hoidja
Painduva jalaga telefonihoidik hoiab telefoni täpselt sulle sobivas asendis. Ideaalne selfide, videote, ja blogimise jaoks. Hoidikusse sobivad telefonid laiusega 55-85mm.

Komplekti kuulub:
- LED Ring Light valgusti
- Kolmjalg
- Meigipeegel
- Telefonihoidik
- EU pistikuga toitejuhe
- Kasutusjuhend eesti ja inglise keeles

Tehniline info:
Valgustemperatuur: 3200K-5600K
Valgustugevus: 2700LM
Värviruumi indeks: 95
Toiteallikas: 110-240V AC
Maks. võimsus: 48W

Sinu eelised

  • Tasuta tarne Eestis üle 40€ tellimusele
  • 15.00-ks tasutud tellimus posti samal tööpäeval
  • 30-päevane tagastusõigus