Cream Remover Double Plus 30g

19,90 €

Kreemjas vahend ripsmepikenduste eemaldamiseks.

Cream Remover Double Plus on eriti tõhus vahend ripsmepikenduste eemaldamiseks. Uudne koostis lahustab ripsmeliimi kiiremini ja teeb ripsmepikenduste eemaldamise mugavaks. Kreemja vahendiga töötamine on kliendi silmadele ohutum. Eemaldusvahend ei sisalda atsetooni ja seega ei kahjusta kliendi oma ripsmeid.

Netokaal 30g.

Ainult professionaalseks kasutamiseks.

Toote ohutuse kohta on koostatud kvalifitseeritud spetsialisti poolt kosmeetikatoote ohutushinnang. Ohutushinnangu käigus on toode kasutusjuhiste järgi kasutades hinnatud ohutuks ja kooskõlas Euroopa Parlamendi ja Nõukogu määrusega nr 1223/2009, 30. november 2009, kosmeetikatoodete kohta. Toode on registreeritud Euroopa kosmeetikatoodete teavitusportaalis CPNP viitenumbriga 2672789.

Kanna vahendit mikroharja või vatipulga abil ripsmetele, ripsmeliimi ühenduskohtadesse. Lase 3-5 minutit seista. Eemalda õrnalt mikroharja ja/või pintsettidega ripsmepikendused. Peale pikenduste eemaldamist puhasta ripsmed vatipadja abil üleliigsest eemaldusvahendist. Seejärel pese ripsmed ripsmepesu vahuga.

Sinu eelised
saatmine

Tasuta saatmine
Eestis üle 40€
tellimusele

tarne

15.00-ks tasutud
tellimus posti samal
tööpäeval

tagastamine

30-päevane
tagastusõigus

Vaata tarne võimalusi

15.00-ks tasutud tellimus

läheb posti samal tööpäeval!

 

Maksevõimalused

 

Visa    mastecard

 

  

 

    

 

© Turvaline ostukoht aastast 2010