Stardikomplektid

Stardikomplektid

 

Parim komplekt alustamiseks on komplekt parimatest ripsmetoodetest

Meie stardikomplektid on kokku pandud kogenud koolitajate eelistuste järgi ja alustavale tehnikule mõeldes. Need sobivad hästi ripsmepikenduste koolitusele minekuks või koolituse korraldajale koolituse läbiviimiseks. Kõik Starry kosmeetikatooted on kosmeetikatoodete reeglite järgi testitud ja Euroopa liidu nõuete kohaselt kasutamiseks ohutud.

Komplektides on meie kõige populaarsemad ja enimkiidetud ripsmetooted. Sajad ripsmetehnikud loovad nendega igapäevaselt suurepäraseid ripsmepikenduste look'e. Kvaliteetsed ja läbitestitud tooted teevad õppimise lihtsamaks ja garanteerivad alati parema lõpptulemuse.

Komplektid on koostatud nii, et oleks võimalik kohe peale koolituse läbimist ripsmete tegemist jätkata ja iseseisvalt tööle asuda.

Komplektidest leiad tooteid kõikide ripsmepikendamise etappide jaoks: ripsmete ettevalmistamine, ripsmepikenduste paigaldamine sobivate töövahendite ja abimaterjalidega ning ka ripsmete eemaldamine.

Ripsmepikendused on valitud klassikalise kaarduvusega, neid on alustades lihtsam paigaldada ja jätavad kliendile loomuliku lõpptulemuse. Valiku laiendamiseks ja erinevate kaarduvuste katsetamiseks on komplektides ka veidi rohkem kaardus CC-curl.

Ripsmepikenduste liim on alustajatele valitud pigem aeglasema või keskmise kiirusega. Selliste liimidega jääb alustajale aega paigaldada pikendused täpselt ja tagada pikenduste hea püsivus.

Komplektid on pakendatud kenasse Starry kinkekotti või kanderihmaga kosmeetikakotti (Superstar komplektis), mida saab edaspidi kasutada tarvikute hoidmiseks.

Alustava ripsmetehniku toetamiseks on tooted komplektina ostes alati soodsamad ja komplektiga on kaasas ka 10% sooduskupong, mis teeb järgmise ostu sellevõrra soodsamaks.

Milline ripsmepikenduste stardikomplekt valida?

Enamasti alustatakse koolitusel 1:1 klassikaliste ripsmepikenduste tehnika õppimisega. Rising Star komplektis on kõik selleks vajalik olemas. Seal on piisavalt vahendeid kõigi etappide õppimiseks ja koolituse järgselt klassikaliste ripsmete paigaldusega jätkamiseks.

Kui koolitusel on plaan õppida ära nii klassikaline 1:1 ripsmepikenduste tehnika kui ka volüümripsmed, siis selleks sobib Twin Star komplekt. Seal on vahendid mõlema tehnika õppimiseks ja iseseisvalt tööga jätkamiseks.

Ambitsioonikale alustajale on valikus Superstar komplekt, kus kõiki tooteid on suure varuga. Peale klassikaliste 1:1 ripsmepikenduste ja volüümiripsmete tehnika õppimist on selle komplektiga võimalik töötada pikalt, ilma et oleks vaja ripsmevarusid täiendada.

Viimastel aastatel on populaarsust kogumas valmislehvikutega volüümripsmete tegemine. Valmislehvikute puhul on tootja ripsmekarpi juba volüümilehvikud valmis teinud ja need on tarvis ainult kliendi ripsmete paigaldada. Sellise tehnika õppimiseks ja tööga alustamiseks on valikus Premade Starter stardikomplekt.

Vaata tarne võimalusi

15.00-ks tasutud tellimus

läheb posti samal tööpäeval!

 

Maksevõimalused

 

Visa    mastecard

 

  

 

    

 

© Turvaline ostukoht aastast 2010