Stardikomplekt RISING STAR

Soodushind 89,00 € Tavahind 123,40 €

Parim stardikomplekt alustavale ripsmetehnikule

Rising Star klassikaliste ripsmepikenduste stardikomplekt on kokku pandud kogenud koolitajate eelistuste järgi. Vahenditest jätkub kuni 30 kliendi jaoks.

Toodete väärtus eraldi ostes on 123,40€, seega komplektina ostes säästad 34,40€.

Ripsmepikenduste paigaldamiseks vajalikud tooted

Enamasti alustatakse koolitusel 1:1 klassikaliste ripsmepikenduste tehnika õppimisega ja Rising Star komplektis on kõik selleks vajalik olemas. Need on ka meie klientide poolt enim kasutatud ja kiidetud tooted.
 
Komplektis on vahendid kõikide ripsmepikenduste paigaldamise etappide jaoks: spetsiaalne ripsmepesu vaht ja eelhooldusvahend kliendi ripsmete pesuks ja liimi nakke parandamiseks, klassikaliste tehnikale sobiv liim, loomulikud ripsmepikendused, alumiste ripsmete katmiseks kaks erinevat teipi ja geelpadjad. Lisaks vahendid ripsmepikenduste eemaldamiseks, harjad ja teised abivahendid.
 
Rising Star komplekt sisaldab kõige populaarsema paksusega 0,15mm ripsmepikendusi, millega jääb naturaalne lõpptulemus. Ripsmepikendused on kahe erineva kaarduvusega - loomulik C ja trendikas CC kaar. Need kaarduvused on ka koolitajate poolt heaks kiidetud kui alustamiseks kõige sobivamad. Mõlemat kaarduvust on üks 16-realine MIX-karp, kus on sees pikkused 7-14mm.
 
Klassikaliste ripsmepikenduste paigaldamise jaoks kasutatakse veidi aeglasemalt liimi, et  saavutada naturaalse ripsmekarva ja ripsmepikenduse vahel pikem kokkupuute pind. Samuti võtab õppimisel kliendi ripsmete eraldamine ning pikenduse paigaldamine veidi rohkem aega. Sellepärast oleme valinud stardikomplekti 1-2 sekundit kuivava MAGIC ripsmeliimi.
 
Pintsette on kompletis kaks paari. Ühed on kliendi naturaalsete ripsmete eraldamiseks ja teised ripsmepikenduse paigaldamiseks.
 
Alumiste ripsmete katmiseks on komplektis kaks erinevat teipi ja geelpadjad. Reeglina jäädakse kasutama neist ühte, aga eelistus tekib alles töö käigus. Seega tasub alustamisel ära proovida ja selgeks õppida alumiste ripsmete katmine nii erinevate teipide kui geelpatjadega.
 
Rising Star komplekt on pakendatud Starry kinkekotti, mida saab ka edaspidi ripsmetoodete hoiustamiseks kasutada. Kingitusena on komplektiga kaasas 10% sooduskupong.

Stardikomplektist leiad:

Soodustus komplektina ostes 34,40€

Sinu eelised
saatmine

Tasuta saatmine
Eestis üle 40€
tellimusele

tarne

15.00-ks tasutud
tellimus posti samal
tööpäeval

tagastamine

30-päevane
tagastusõigus

Vaata tarne võimalusi

15.00-ks tasutud tellimus

läheb posti samal tööpäeval!

 

Maksevõimalused

 

Visa    mastecard

 

  

 

    

 

© Turvaline ostukoht aastast 2010