Privaatsuspoliitika
1. Kliendi isikuandmete kogumine ja töötlemine

Müüja kasutab kliendi isikuandmeid vastavalt isikuandmete kaitse üldmääruse (GDPR) nõuetele. Müüja kogub isikuandmeid e-poes konto registreerimisel ja/või kui klient esitab e-poes tellimuse. Müüja kogub isikuandmeid, mis on vältimatult vajalikud e-poes tellimuste täitmiseks ja kliendiga ühenduse võtmiseks.

Kogutud isikuandmed on andmed, mida nõutakse kliendilt, kui klient registreerib kliendikonto või kui esitab e-poes tellimuse:

  • Ees- ja Perekonnanimi
  • Telefoninumber
  • E-posti aadress
  • Ettevõtte nimi
  • Saatmise andmed (tänav, korteri või maja nr, linn, postikood, riik)
  • Maksemeetod
  • Tarneinfo

Müüja kasutab kogutud isikuandmeid selleks, et:

  • E-poes esitatud tellimuste täitmiseks
  • Tellimusega seotud sõnumite edastamiseks
  • Kliendi eelneva nõusoleku korral uudiskirjade ning kliendipakkumiste saatmiseks

Müüjal on ka õigus kogutud isikuandmeid kasutada kliendi ootuste paremaks mõistmiseks.

2. Isikuandmete muutmine ja uuendamine

Konto registreerimisel sisestav teave on kliendile kättesaadav e-poes “Minu konto” keskkonda sisse logides. Infot saab vaadata, muuta ja kustutada. Kliendi loal saavad andmeid muuta ka e-poe töötajad.

Kui klient on soovinud saada uudiskirju ja/või personaalseid pakkumisi, on kliendil alati õigus need tühistada, saates e-kirja aadressile info@starry.ee või klõpsates “Minu konto” keskkonnas uudiskirja lõpus olevat tellimusest loobumise linki.

3. Isikuandmete säilitamine

Isikuandmeid säilitatakse seni, kuni need on vajalikud isikuandmete töötlemise konkreetse eesmärgi täitmiseks. Raamatupidamise korraldamise kohustusest tulenevalt säilitatakse raamatupidamise dokumentides kajastatud isikuandmeid kuni 7 aastat.

4. Isikuandmete kaitse

Kliendi esitatud isikuandmeid töödeldakse kooskõlas asjakohaste Euroopa Liidu õigusaktidega ja Eesti Vabariigi seadustega. Müüja rakendab kõiki ettevaatusabinõusid kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmetöötlusele on piiratud volitatud isikutega.

Müüja ei edasta kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele, välja arvatud teenusepakkujatele, kellega on vaja koostööd teha e-poest ostu sooritamiseks ja tellimuse Kliendini toimetamiseks (makselahendused, posti- ja kullerfirmad, raamatupidamisteenused).

Andmeid edastatakse vastavatele osapooltele ulatuses, mis on minimaalselt vajalik vastava teenuse osutamiseks.

5. Küpsiste kasutamine
> Muudan küpsiste eelistusi

Küpsis on väike tekstifail, mille veebisait salvestab teie arvutisse või mobiilseadmesse, kui veebisaiti külastate.

Esimese osapoole küpsised on küpsised, mille määrab külastatav veebisait. Ainult see veebisait saab neid lugeda. Veebisait võib lisaks kasutada väliseid teenuseid, mis kasutavad oma küpsiseid ja mida nimetatakse kolmanda osapoole küpsisteks.

Erinevalt seansiküpsistest, mis kustutatakse brauseri sulgemisel, on püsiküpsised teie arvutisse salvestatud küpsised, mida ei kustutata automaatselt brauseri sulgemisel.

Kasutame E-poes www.starry.ee järgmisi esimese ja kolmanda osapoole küpsiseid:

Rangelt vajalikud küpsised, et võimaldada veebisaidi põhifunktsioone nagu kasutaja sisselogimine ja kontohaldus. Veebilehte ei saa sihipäraselt kasutada ilma rangelt vajalike küpsisteta.

Jõudlusküpsised, et mõõta ja analüüsida, kuidas meie kliendid seda veebilehte kasutavad. Samuti aitavad need parandada e-poe funktsionaalsust ja ostukogemust.

Reklaamküpsised on kliendile asjakohaste reklaamide edastamiseks. Samuti aitavad need meil mõõta meie turundustegevuse tõhusust.

Funktsionaalsed küpsised jätavad meelde eelistused, nagu keel või asukoht, et saaksime muuta kliendi ostukogemuse võimalikult sujuvaks.

Pange tähele, et küpsiste keelamine võib mõjutada teie kasutuskogemust ja te ei pruugi saada kasutada kõiki e-poe funktsioone.

Me saame sind aidata

Kui vajad abi või sul tekib küsimusi e-poe ja tellimise kohta, siis palun kirjuta info@starry.ee või helista: +37258868733.

Viimati uuendatud: 17.04.2024.

Vaata tarne võimalusi

15.00-ks tasutud tellimus

läheb posti samal tööpäeval!

 

Maksevõimalused

 

Visa    mastecard

 

  

 

    

 

© Turvaline ostukoht aastast 2010