Starry e-poe kasutus- ja privaatsustingimused
1. Üldtingimused

Käesolevad Starry e-poe (edaspidi: e-pood) müügitingimused kehtivad Starry e-poest ostmisel ja e-poes kliendikonto registreerimisel. Kauba müüja on Ilukaubad OÜ (edaspidi: müüja). Juriidiline aadress Sõpruse pst 33-1 Tallinn, 10615 Eesti. Registrikood 12026973, KMKR (VAT): EE101450601. Tel. +37258868733, e-mail info@starry.ee.

Tingimused kehtivad kõigi isikute (edaspidi: klient) ja müüja vahel Starry e-poe vahendusel kauba ostmisel tekkivate õigussuhete kohta. Müüjal on õigus igal ajal ühepoolselt tingimusi muuta ja täiendada, avaldades uued tingimused internetiaadressil https://www.starry.ee/.

Kliendil on võimalik enne ostu sooritamist tingimustega tutvuda ja klient on e-poest ostu sooritamisel kohustatud nõustuma e-poe kasutus- ja privaatsustingimustega. Lisaks nendele tingimustele kohaldatakse e-poest ostu sooritamisel Eesti Vabariigis kehtivaid õigusakte.

2. Ostuabi
2.1. Tellimuse esitamine

Tellimusi saab e-poes esitada registreerides kliendikonto ja sinna sisse logides või ilma sisse logimata. Klient valib e-poest välja soovitud kaubad ja lisab need ostukorvi. Klient sisestab tellimuse vormistamise lehel enda andmed (ees- ja perekonnanimi, e-posti aadress, telefon, ettevõtte nimi, aadress), valib tellimuse tarne- ja makseviisi ning kinnitab tellimuse.

2.2. Käibemaks ja 0% käibemaksuga tellimine

E-poes kuvatavad hinnad sisaldavad Eestis kehtivat käibemaksu (edaspidi:KM) määra (22%). Käibemaksu määr muutub vastavalt saatmise aadressile, juhul kui kliendi tarneaadress on väljaspool müüja asukohariiki (Eesti).

Kauba tarne teise Euroopa Liidu riiki.

Tellides eraisiku (või ettevõttena, mis ei ole käibemaksukohuslane) on hinnad saaja riigi käibemaksu määraga. Toodete hinnad koos käibemaksuga on samad kõigile eraisikutele, kes on valinud tarneriigiks EL-i majanduspiirkonnas oleva riigi.

Kehtiva VAT-numbriga tellimused 0% KM-iga.

Tellides käibemaksukohuslasest ettevõttena teise Euroopa Liidu riiki, kehtib käibemaksumäär 0% (2016/112/EU art. 138). Käibemaks arvestatakse maha automaatselt  peale kehtiva VAT numbri sisestamist tellimuse vormistamise lehel. E-pood kasutab teenust VIES VAT number validation, et kontrollida ettevõtete VAT numbri kehtivus ostu hetkel.

Kauba tarne väljaspoole Euroopa Liitu.

E-poes kuvatavad hinnad on käibemaksuvabad (KM 0%), kui kliendi tarneaadress on väljaspool EL-i majanduspiirkonda. Käibemaks arvestatakse automaatselt maha peale tarneaadressi sisestamist tellimuse vormistamise lehel. Tollimaksud ja muud võimalikud tasud lisanduvad sihtriigi tollis vastavalt konkreetse riigi reeglitele ja seadustele. Kõik sihtriigi poolt lisatud tollimaksud ja lisatasud on kliendi kohustus.

Teise EL riiki 0% KM-iga tellimine.

 1. Lisa tooted ostukorvi ja mine tellimuse vormistamise lehele.
 2. Täida tarneaadressi väli ja sisesta “VAT nr kontroll” väljale ettevõtte KM (VAT) kohuslase number. Ära unusta lisada riigi tunnus - näiteks Soome puhul “FI12345678”
 3. Toimub KM numbri kontroll
 4. Kui KM kohuslase number kehtib, eemaldatakse tellimuselt KM ja kuvatakse seda kui 0%.
 5. Vali sobiv tarne- ja makseviis ning esita tellimus.
2.3. Maksevõimalused

Müüja valmistab kõik tellimused tarneks ette peale seda, kui tellimuse eest on täies ulatuses tasutud.

Klient tasub kauba eest e-poes tellimuse vormistamise käigus. Makse toimub maksekeskkonnas, mille müüja kliendile on võimaldanud. Klient võib ka tellimuse eest tasuda tehes pangaülekande vastavalt kliendil e-postile saadetud arvele.

Tellimuse eest sularahas või kaardimaksena tasumine on võimalik ainult juhul, kui soovitud  tarneviisiks on “Tulen ise järgi” Starry kauplusesse Tallinnas.
Müüja ja kliendi vahel jõustub müügileping alates kliendi poolt tervikuna tasutud ostusummast maksekeskkonnas või peale pangaülekande laekumisest müüja arvelduskontole.

Kõik maksed laekuvad Müüja pangakontole Eurodes. E-pood võib igal ajahetkel muuta toodete ja teenuste hindasid.
Müüja jätab endale õiguse keelduda E-poes tehtud tellimusest ja tagastab makse, juhul kui tellimuse eest on juba tasutud. Müüja võib piirata või tühistada ostetud koguseid inimese, leibkonna või tellimuse kohta.

2.4. Tarne ja kohaletoimetamine

Müüja komplekteerib ja postitab tellimuse pärast ostusumma laekumist. Tellimusi postitatakse tööpäeviti (E-R). Riiklikel pühadel esitatud tellimused postitatakse järgneval tööpäeval.

Tööpäeval enne kella 14:00 tasutud tellimused postitatakse üldjuhul samal päeval. Juhul, kui müüjal ei õnnestu kliendi soovitud tooteid komplekteerida, kontakteerub müüja kliendiga, et kokku leppida toote asendamise või kompenseerimise osas.
Müüja võtab kliendiga ühendust kui tellitud toodetega kaasneb kahetsusväärne viga (laokoguse viga, kvaliteediprobleem tootega vms), et leppida kokku asendus või hüvitamine.

Kauba kättetoimetamine toimub vastavalt valitud transpordiviisile. Kättetoimetamise hinnad ja orienteeruvad transpordi ajad on välja toodud lehel Tarneviisid ja ajad.

2.5 Tagastamine ja asendamine

Kõikidele Starry e-poest tellitud toodetele kehtib 30-päevane ümbervahetus- ja tagastusõigus.

Kauba ümbervahetamiseks või tagastamiseks tuleb saata vastavasisuline e-kiri kliendi nime ja kontaktandmetega (võimalusel koos kaubal esineva puuduse ja soovitava lahendusega) info@starry.ee. Suuliselt on võimalik soov edastada telefoni teel +372 5886 8733 või Starry kaupluses aadressil Laki 4, Tallinn.

Müüja hüvitab tagastatud kauba summa koos esialgse postikuluga 14 päeva jooksul alates kuupäevast kui tagastatud kaup saabub Müüja aadressile. Asendamise korral saadab müüja kliendile 5 tööpäeva jooksul uue toote, alates kuupäevast, millal ümbervahetatav toode on Müüja aadressile jõudnud (Starry kauplus, Laki 4, Tallinn, 10621, Eesti).

Tagastamise ja ümbervahetamise transpordikulu jääb kliendi kanda, välja arvatud juhul, kui kliendile on saadetud vale või defektiga toode.
Tagastamise ja asendamise õigus ei laiene toodetele, mis on tagastamise hetkel hügieenilistel põhjustel kasutuskõlbmatud.

2.6. Vaidluste lahendamine

Müüja ei vastuta tellimuse täitmisel kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tekkiva kahju või mis tahes muude tagajärgede eest. Müüja ei vastuta tellitud kauba mittesihipärasest ja/või kasutusjuhendist erinevast kasutamisest tekkinud kahjude eest.

Müüja ja kliendi vahel tekkivad vaidlused lahendavad pooled läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on kliendil õigus pöörduda Tarbijakaitseametisse (Endla 10A, 10122 Tallinn, http://www.tarbijakaitseamet.ee) ja Tarbijavaidluste komisjoni (Endla 10A, 10122 Tallinn, https://ttja.ee/tarbijavaidluste-komisjon) või vaidluse kohtuväliseks lahendamiseks Harju Maakohtusse.

Lisaks on kõikidele klientidele avatud e-kauplejatega tekkinud kaebuste lahendamiseks Euroopa Liidu elektrooniline keskkond ODR-platvorm (Online Dispute Resolution ehk veebipõhine vaidluste lahendamine) aadressil http://ec.europa.eu/odr.

3. Privaatsuspoliitika
3.1 Kliendi isikuandmete kogumine ja töötlemine

Müüja kasutab kliendi isikuandmeid vastavalt isikuandmete kaitse üldmääruse (GDPR) nõuetele. Müüja kogub isikuandmeid e-poes konto registreerimisel ja/või kui klient esitab e-poes tellimuse. Müüja kogub isikuandmeid, mis on vältimatult vajalikud e-poes tellimuste täitmiseks ja kliendiga ühenduse võtmiseks.

Kogutud isikuandmed on andmed, mida nõutakse kliendilt, kui klient registreerib kliendikonto või kui esitab e-poes tellimuse:

 • Ees- ja Perekonnanimi
 • Telefoninumber
 • E-posti aadress
 • Ettevõtte nimi
 • Saatmise andmed (tänav, korteri või maja nr, linn, postikood, riik)
 • Maksemeetod
 • Tarneinfo

Müüja kasutab kogutud isikuandmeid selleks, et:

 • E-poes esitatud tellimuste täitmiseks
 • Tellimusega seotud sõnumite edastamiseks
 • Kliendi eelneva nõusoleku korral uudiskirjade ning kliendipakkumiste saatmiseks

Müüjal on ka õigus kogutud isikuandmeid kasutada kliendi ootuste paremaks mõistmiseks.

3.2 Isikuandmete muutmine ja uuendamine

Konto registreerimisel sisestav teave on kliendile kättesaadav e-poes “Minu konto” keskkonda sisse logides. Infot saab vaadata, muuta ja kustutada. Kliendi loal saavad andmeid muuta ka e-poe töötajad.

Kui klient on soovinud saada uudiskirju ja/või personaalseid pakkumisi, on kliendil alati õigus need tühistada, saates e-kirja aadressile info@starry.ee või klõpsates “Minu konto” keskkonnas uudiskirja lõpus olevat tellimusest loobumise linki.

3.3 Isikuandmete säilitamine

Isikuandmeid säilitatakse seni, kuni need on vajalikud isikuandmete töötlemise konkreetse eesmärgi täitmiseks. Raamatupidamise korraldamise kohustusest tulenevalt säilitatakse raamatupidamise dokumentides kajastatud isikuandmeid kuni 7 aastat.

3.4 Isikuandmete kaitse

Kliendi esitatud isikuandmeid töödeldakse kooskõlas asjakohaste Euroopa Liidu õigusaktidega ja Eesti Vabariigi seadustega. Müüja rakendab kõiki ettevaatusabinõusid kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmetöötlusele on piiratud volitatud isikutega.

Müüja ei edasta kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele, välja arvatud teenusepakkujatele, kellega on vaja koostööd teha e-poest ostu sooritamiseks ja tellimuse Kliendini toimetamiseks (makselahendused, posti- ja kullerfirmad, raamatupidamisteenused).

Andmeid edastatakse vastavatele osapooltele ulatuses, mis on minimaalselt vajalik vastava teenuse osutamiseks.

4. Küpsiste kasutamine
> Muudan küpsiste eelistusi

Küpsis on väike tekstifail, mille veebisait salvestab teie arvutisse või mobiilseadmesse, kui veebisaiti külastate.

Esimese osapoole küpsised on küpsised, mille määrab külastatav veebisait. Ainult see veebisait saab neid lugeda. Veebisait võib lisaks kasutada väliseid teenuseid, mis kasutavad oma küpsiseid ja mida nimetatakse kolmanda osapoole küpsisteks.

Erinevalt seansiküpsistest, mis kustutatakse brauseri sulgemisel, on püsiküpsised teie arvutisse salvestatud küpsised, mida ei kustutata automaatselt brauseri sulgemisel.

Kasutame E-poes www.starry.ee järgmisi esimese ja kolmanda osapoole küpsiseid:

Rangelt vajalikud küpsised, et võimaldada veebisaidi põhifunktsioone nagu kasutaja sisselogimine ja kontohaldus. Veebilehte ei saa sihipäraselt kasutada ilma rangelt vajalike küpsisteta.

Jõudlusküpsised, et mõõta ja analüüsida, kuidas meie kliendid seda veebilehte kasutavad. Samuti aitavad need parandada e-poe funktsionaalsust ja ostukogemust.

Reklaamküpsised on kliendile asjakohaste reklaamide edastamiseks. Samuti aitavad need meil mõõta meie turundustegevuse tõhusust.

Funktsionaalsed küpsised jätavad meelde eelistused, nagu keel või asukoht, et saaksime muuta kliendi ostukogemuse võimalikult sujuvaks.

Pange tähele, et küpsiste keelamine võib mõjutada teie kasutuskogemust ja te ei pruugi saada kasutada kõiki e-poe funktsioone.

Me saame sind aidata

Kui vajad abi või sul tekib küsimusi e-poe ja tellimise kohta, siis palun kirjuta  info@starry.ee või helista: +37258868733

Viimati uuendatud: 17.04.2024.

Vaata tarne võimalusi

15.00-ks tasutud tellimus

läheb posti samal tööpäeval!

 

Maksevõimalused

 

Visa    mastecard

 

  

 

    

 

© Turvaline ostukoht aastast 2010