Volüümripsmed

Volüümripsmed

Volüüm ripsmepikendused

Volüümripsmepikendused on suurepärane valik neile, kes soovivad rikkalikku ja dramaatilist ripsmelooki. Volüümitehnika hõlmab mitme üksiku pikenduse kinnitamist ühele naturaalsele ripsmele, luues tekstuurse efekti.

Volüümripsmed on klassikaliste ripsmepikendustega võrreldes silmapaistvamad ja sobivad suurepäraselt efektse välimuse loomiseks. 

Erinevalt klassikalistest ripsmepikendusetest, mille puhul üks pikendus kinnitatakse ühele naturaalsele ripsmele, kantakse volüümitehnikas ühele ripsmekarvale mitu õhukest pikendust. 

Selline lähenemine annab lehvikutaolise efekti, lisades ripsmetele märkimisväärselt volüümi ja tihedust. Volüüm ripsmepikendusi paigaldades võib ripsmemeister kasutada valmislehvikuid või valmistada lehvikuid vahetult enne kliendi ripsmetele asetamist ise.

Starry CLASSIC ja PREMIUM sari

Meie PREMIUM ja CLASSIC sarja volüümripsmed on mõlemad valmistatud parimast sünteetilisest materjalist. 

CLASSIC sarja ripsmed erinevad PREMIUM sarja ripsmetest uuendusliku poolläikiva materjali ja loomulikuma värvitooni poolest. CLASSIC ripsmete all olev teip on veidi kergema nakkuvusega ja seda eelistab valdav enamus ripsmetehnikuid. 

PREMIUM sarja ripsmepikendused on veidi läikivama pinnaga ning ripsmete alune teip on mõnevõrra tugevam. Veidi tugevama nakkega teip teeb ripsmeribal lehvikute tegemise eriti lihtsaks.

Volüümripsmete paksused

0,03 mm läbimõõduga ripsmekarv on kõige õhem ripsmepikenduste materjal. Seda paksust kasutatakse 3D-13D volüümripsmete tegemiseks. Ripsmekarv on väga õhuke ja kerge ning sobib väga suurte lehvikutega (kuni 13D) nn megavolüümi ripsmete tegemiseks. Kui volüümilehvikus kasutada vähem ripsmepikenduste karvu (3D-5D), jääb tulemus eriti õhuline ja kerge.

0,05 mm läbimõõduga ripsmekarv on samuti väga õhuke materjal. Seda paksust kasutatakse 3D-10D volüümripsmete tegemiseks. Ripsmekarv on peenike ja kerge ning sobib suurte lehvikutega (kuni 10D) volüümripsmete tegemiseks. Kasutades väiksemaid volüümilehvikuid (2D-5D), jääb tulemus õhuline ja kerge.

0,06 mm läbimõõduga ripsmekarv väga laialdaselt kasutusel. Seda kasutatakse peamiselt 2D-6D volüümripsmete tegemiseks. 0,06 mm ripsmetega jääb lõpptulemus loomulik ja elegantne.

0,07 mm paksus on siiani kõige populaarsem volüümripsmete materjal. Väiksemate lehvikutega saab luua loomulikuma tulemuse ja suuremate lehvikutega täidlasema looki. Vahel kasutatakse ka väga kergete klassikaliste 1:1 ripsmepikenduste paigaldusel.

0,085 mm ripsmepikendused on levinud väiksemate lehvikutega (2-4D) volüümiripsmete tegemiseks. Väikesed lehvikud annavad naturaalse ja loomuliku lõpptulemuse. 0,085mm läbimõõduga materjali kasutatakse ka väga tagasihoidlike klassikaliste 1:1 ripsmepikenduste tegemisel.

0,1 mm läbimõõduga ripsmeid kasutatakse väga tihti väikeste (2-3D) lehvikutega volüümripsmete tegemiseks.

Volüümripsmete kaarduvused

B-curl on ülejäänud ripsmepikendustega võrreldes kõige vähem kaardus. See sobib pigem sirgete ripsmetega kliendile naturaalse looki tegemiseks. B-curli kasutatakse ka silma sisenurkades, kus naturaalsed ripsmed on õrnemad ja sirgemad.

C-curl on kõige klassikalisem ja loomulikum ripsmepikenduste kaarduvus. See sobib väga hästi sirgemate ripsmetega kliendile ja naturaalse looki tegemiseks. C-curli kasutatakse ka erinevate stiilide tegemisel silma sisenurkades, kus naturaalsed ripsmed on väiksemad ja sirgemad.

CC-curl on C-curliga võrreldes veidi rohkem kaardus. See on väga laialdaselt kasutatav ja klientide seas populaarne ripsmepikenduste kaarduvus. Sobib väga erinevat tüüpi ripsmetega kliendile trendika looki tegemiseks. CC-curli kasutatakse erinevate stiilide tegemisel nagu Natural, Cat Eye, Fox Eye ja Doll Eye.

D-curl on kõige suurema kaarduvusega ripsmepikenduste materjal. D-curl on klientide seas väga populaarne ja seda kasutatakse enamasti muljetavaldavate lookide loomisel. Sobi hästi Cat Eye, Fox Eye ja Doll Eye ripsmepikenduste stiilide tegemisel. Samuti sobib eriti kaardus naturaalsete ripsmetega või langevate silmalaugudega kliendile.

Starry volüülmripsmete kaarduvusedStarry volüülmripsmete kaarduvused

L ja M kaarduvused erilise efekti jaoks

L-curl on terava nurgaga isikupärane ripsmepikenduste kaarduvus. See loob avatud silma efekti ning tõstab visuaalselt langevaid silmalaugusid.

M-curl on terava murdenurgaga ripsmepikenduste kaarduvus, mis muudab samuti kliendi silmad visuaalselt suuremaks. Võrreldes L-curliga on kaarduvuse nurk sujuvam ja see sarnaneb enim D-curliga.

L- ja M-curl sobivad hästi kassisilma/oravasilma ja laineri-efekti loomiseks. Isegi lühemate pikkustega saavutab lihtsasti kassisilma/oravasilma efekti. Soovitame nende kaarduvuste puhul kasutada kitsamaid lehvikuid. Kliendil, kellel on allapoole suunaga ripsmekasv, tasub L- ja M-curli pigem vältida.

Vali Starry volüümripsmepikendused

Meie suurepärase hinna ja heade omadustega ripsmekarp on väga paljude kogenud tehnikute lemmik juba üle 10 aasta. 

Starry ripsmekarbid on keskkonnasäästlikud ja mugavad kasutada. Ripsmekarva on ribalt mõnus võtta ja ripsmeribal on lehvikuid lihtne teha. Igal ribal on kirjas ripsmekarva pikkus, paksus ja kaarduvus. 

Meie väga lai valik ripsmepikendusi aitab leida ideaalselt sobiv lahendus erinevate silmakujude jaoks ja täita kliendi individuaalseid soove.

Starry volüümripsmedStarry volüümripsmed
Vaata tarne võimalusi

15.00-ks tasutud tellimus

läheb posti samal tööpäeval!

 

Maksevõimalused

 

Visa    mastecard

 

  

 

    

 

© Turvaline ostukoht aastast 2010