Klassikalised ripsmed

Klassikalised ripsmed

Klassikalised ripsmepikendused

Klassikalised ripsmepikendused on parim valik elegantse ja naturaalse stiili loomiseks. 

Klassikalised ripsmepikendused, tuntud ka kui 1:1 ripsmepikendused, kinnitatakse ühekaupa kliendi naturaalse ripsmekarva külge. Tulemuseks on hoolikalt viimistletud ripsmejoon, mis rõhutab kliendi loomulikku ilu. 

Klassikaliste pikenduste valikus on hulganisti erineva pikkuse, kaarduvuse ja paksusega ripsmeid, et leida ideaalselt sobiv lahendus erinevate silmakujude jaoks ja täita kliendi individuaalseid soove.

Ripsmetehnikud läbivad põhjaliku koolituse, et omandada klassikaliste ripsmete tegemise tehnika. Koolituse läbinud tehnikud arvestavad ripsmepikendusi paigaldades kliendi silmade kuju ja tagavad ka loomulike ripsmete tervise. 

Mitmekülgsete oskustega ripsmetehnikud loovad kliendile mitte ainult visuaalselt kaunid, vaid ka mugavad ja kauapüsivad klassikalised ripsmepikendused.

Starry CLASSIC sarja ripsmed

CLASSIC sarja ripsmepikendused on meie kõige populaarsem tootesari. 

Kvaliteetsest sünteetilisest materjalist valmistatud CLASSIC sarja ripsmetel on pehme tekstuur ja sügavmust värv. Ripsmekarva poolläikiv viimistlus annab ripsmetele kauni välimuse ja hea haakuvuse ripsmeliimiga, mis tagab pikenduste parema püsivuse.

CLASSIC seeria ripsmedCLASSIC seeria ripsmed
Igale ripsmeribale on märgitud ripsmete pikkus, paksus ja kaarduvus, mis muudab tööprotsessi kiiremaks ja mugavamaks.

Keskkonnasäästlik karp

CLASSIC sarja ripsmed on aknaga paberkarbis. Nii on võimalik näha kasutuses oleva karbi sisu ja hiljem tühi pakend teadlikult sorteerida.

Starry ripsmekarpStarry ripsmekarp

Milline paksus valida?

0,1 mm läbimõõduga ripsmeid kasutatakse üha enam tagasihoidlike klassikaliste 1:1 ripsmepikenduste tegemisel.

0,12 mm paksus sobib ideaalselt klassikaliste 1:1 ripsmepikenduste tegemiseks. Ripsmekarv on õhuke ja kerge ning sobib hästi ka õrnade naturaalsete ripsmetega kliendile.

0,15 mm ripsmed on kõige populaarsem klassikaliste 1:1 ripsmepikenduste materjal. Seda paksust kasutades jääb tulemus naturaalne ja loomulik, väga sarnane nö ripsmetuši efektile, mida väga paljud kliendid just soovivad.

0,18 mm läbimõõduga ripsmepikenduste materjal sobib tugevate naturaalsete ripsmetega kliendile, kui soovitakse saavutada rikkalik ja tume efekt.

0,2 mm paksust saab kasutada kliendil, kellel on väga tugevad naturaalsed ripsmed. 0,2 mm ripsmepikenduste paigaldamine annab väga tumeda efekti. Seda paksust kasutatakse üha harvemini, kuna ripsmekarv on küllalt raske ja võib olla kliendi ripsmetele koormav.

Valikus on erinevad kaarduvused

B-curl on ülejäänud ripsmepikendustega võrreldes kõige vähem kaardus. See sobib pigem sirgete ripsmetega kliendile naturaalse looki tegemiseks. B-curli kasutatakse ka silma sisenurkades, kus naturaalsed ripsmed on õrnemad ja sirgemad.

C-curl on kõige klassikalisem ja loomulikum ripsmepikenduste kaarduvus. See sobib väga hästi sirgemate ripsmetega kliendile ja naturaalse looki tegemiseks. C-curli kasutatakse ka erinevate stiilide tegemisel silma sisenurkades, kus naturaalsed ripsmed on väiksemad ja sirgemad.

CC-curl on C-curliga võrreldes veidi rohkem kaardus. See on väga laialdaselt kasutatav ja klientide seas populaarne ripsmepikenduste kaarduvus. Sobib väga erinevat tüüpi ripsmetega kliendile trendika looki tegemiseks. CC-curli kasutatakse erinevate stiilide tegemisel nagu Natural, Cat Eye, Fox Eye ja Doll Eye.

D-curl on kõige suurema kaarduvusega ripsmepikenduste materjal. D-curl on klientide seas väga populaarne ja seda kasutatakse enamasti muljetavaldavate lookide loomisel. Sobi hästi Cat Eye, Fox Eye ja Doll Eye ripsmepikenduste stiilide tegemisel. Samuti sobib eriti kaardus naturaalsete ripsmetega või langevate silmalaugudega kliendile.

Starry ripsmepikenduste kaarduvusedStarry ripsmepikenduste kaarduvused

Vali Starry klassikalised ripsmepikendused

Meie suurepärase hinna ja heade omadustega ripsmekarp on väga paljude kogenud tehnikute lemmik juba üle 10 aasta. 

Starry ripsmekarbid on keskkonnasäästlikud ja mugavad kasutada. Meie väga lai valik ripsmepikendusi aitab leida ideaalselt sobiv lahendus erinevate silmakujude jaoks ja täita kliendi individuaalseid soove.

Starry ripsmepikendusedStarry ripsmepikendused
Vaata tarne võimalusi

15.00-ks tasutud tellimus

läheb posti samal tööpäeval!

 

Maksevõimalused

 

Visa    mastecard

 

  

 

    

 

© Turvaline ostukoht aastast 2010