Ripsmeliim

Ripsmeliim

 

Kuidas valida parim ripsmeliim?

Iga ripsmetehniku jaoks on parima ripsmeliimi omadused veidi erinevad. Ripsmeliimi valik oleneb eelkõige tehniku töökogemusest ja -kiirusest. Väga olulised on ka töökoha temperatuur ja õhuniiskus.

Liimi valikul on oluline millises tehnikas ripsmepikendusi paigaldatakse. Klassikaliste 1:1 ripsmepikenduste paigaldamine eeldab veidi aeglasemat liimi, volüümi-tehnika ja valmislehvikute paigaldus kiiremat.

Kõik meie ripsmeliimid on loodud kasutamiseks tavapärastes töötingimustes, kus õhuniiskus on vahemikus 30-60% ja temperatuur 18-25°C. Mida madalam on õhuniiskus ja temperatuur, seda aeglasemalt ripsmeliim kuivab. Näiteks kütteperioodil on tavaliselt õhuniiskus madalam ja liimi kuivamine aeglasem.

Liimi valikul tasub lisaks tähelepanu pöörata liimi viskoossusele (vedeliku paksus) ja liimiaurude tugevusele.

Parim ripsmeliim algajale

Alustavale ja veidi aeglasemale ripsmetehnikule soovitame MAGIC ripsmeliimi. See liim kuivab 1-2 sekundiga ja ripsmepikendusi paigaldades jääb piisavalt aega pikenduste asendi korrigeerimiseks. MAGIC ripsmeliim on levinud valik meie ja paljude koolitajate stardipakettides. See liim sobib nii klassikalistele 1:1 ripsmepikendustele kui ka volüümripsmete tegemiseks.

Parim ripsmeliim kiirele ripsmetehnikule

Juba aastaid on meie kõige populaarsem valik JET BLACK ripsmeliim. See kuivab ca 1 sekundiga ja sobib väga paljudele edasijõudnud tehnikutele. Kiire kuivamine ja parajalt vedel koostis teevad selle liimi sobivaks eelkõige volüümripsmete ja valmislehvikute paigaldamiseks. Kiiremad tehnikud kasutavad seda ripsmeliimi edukalt ka klassikaliste 1:1 ripsmepikenduste paigalduseks.

Mitmed kogenud tehnikud kiidavad volüümripsmete tegemisel ka ELASTIC ripsmeliimi. Selle liimiga on väga mõnus tööd teha ja ripsmepikenduste püsivus on eriti hea. ELASTIC ripsmeliimil on veidi vedelam koostis, see nakkub kliendi ripsmetele hetkega ja lõpptulemus jääb väga puhas.

Ainult kõige kiirematele ripsmetehnikutele sobib NO CHILL ripsmeliim. See kuivab tõeliselt kiirelt (ca 0,5 sekundiga). Vali see NO CHILL liim ainult siis, kui oled varem teinud 1000+ tööd ja tead, et oled isegi kogenud tehnikutega võrreldes kiire käega.

Parim ripsmeliim klassikalistele ripsmetele

Klassikaliste 1:1 ripsmepikendustele soovitame MAGIC ripsmeliimi. Selle liimiga on piisavalt aega naturaalse ripsme ja ripsmepikenduse vahelise kontaktpinna loomiseks.

Kiiremate tehnikutele võib klassikaliste 1:1 ripsmepikenduste tegemiseks ka sobida JET BLACK või ELASTIC ripsmeliim.

Parim ripsmeliim volüümripsmetele

Volüümripsmetele sobivad kõige paremini JET BLACK ja ELASTIC ripsmeliim. Mõlemad kuivavad umbes 1 sekundiga ja see on volüümilehviku paigalduseks ideaalne. Liimi sisse kastetud volüümilehvik haakub kliendi ripsmele hetkega ega lase lehvikul laiali vajuda. Volüümilehvikud ei kleepu üksteisega kokku ja lõpptulemus jääb väga puhas.

Kui oled juba kogenud tehnik ja teistest kiirema käega, võid proovida NO CHILL ripsmeliimi.

Parim liim valmislehvikutele

Valmislehvikute paigaldamiseks sobivad kiiremad liimid. Kui kliendi ripse on juba paigalduseks eraldatud, võiks liimi sisse kastetud lehvik paigale asetades kuivada kiiresti. Valmislehvikutele sobivad hästi JET BLACK ja ELASTIC ripsmeliim. Kui sul on tekkinud juba piisav vilumus ja tõmbab veel kiirema liimi järele, proovi NO CHILL ripsmeliimi.

Vaata tarne võimalusi

15.00-ks tasutud tellimus

läheb posti samal tööpäeval!

 

Maksevõimalused

 

Visa    mastecard

 

  

 

    

 

© Turvaline ostukoht aastast 2010