Ripsmeliim ELASTIC

23,50 €

Mõnus tööd teha ja super püsivus

ELASTIC ripsmeliim haakub naturaalsete ripsmetega hetkega aga jätab ka pisut korrigeerimise ruumi. Liim on kuiv ca 1 sekundiga ja töö käigus ei nakku volüümilehvikud omavahel kokku.

ELASTIC ripsmeliim sobib juba kogenud tehnikule volüümripsmete ja klassikaliste 1:1 ripsmepikenduste paigaldamiseks. Samuti väga mõnus valmislehvikute paigaldamiseks.

Kuivades säilitab ELASTIC ripsmeliim oma elastsuse ja tänu sellele on liimil eriti hea püsivus. Tänu elastsusele paindub pikendus koos naturaalse ripsmega ja ka mehaaniline kulumine on väiksem. Tulemused on suurepärased ka rasuse nahatüübiga klientidel.

Koostiselt on liim parajalt vedel ja veidi heledamat musta värvi. Heledam toon on väiksemast pigmendi kogusest, mis pigmendi vastu allergilise kliendi puhul on eeliseks.

Elastic ripsmeliimil on keskmised aurud ja see töötab hästi erinevates tingimustes. Ideaalne tööruumi õhuniiskus on 30-60% ja temperatuur 18-25°C. Teistsugustes tingimustes on kuivamisaeg mõnevõrra kiirem või aeglasem.

Ripsmeliimi säilitamine

Ripsmeliim on fooliumist pakendis, mis kaitseb õhuniiskuse, õhutemperatuuri muutuse ja otsese päikesevalguse eest. Soovitame liimi pärast esmakordset avamist fooliumpakendis edasi hoiustada.

Avamata liim säilib jahedas ja päikese eest kaitstuna kuni 6 kuud. Peale avamist on soovitatav kasutada 1 kuu jooksul.

Ainult professionaalseks kasutamiseks

ELASTIC Eyelash Extension Glue on kasutamiseks ainult vastava koolituse saanud ripsmetehnikule. Toote ohutuse kohta on koostatud kvalifitseeritud spetsialisti poolt kosmeetikatoote ohutushinnang. Ohutushinnangu käigus on toode kasutusjuhiste järgi kasutades hinnatud ohutuks ja kooskõlas Euroopa Parlamendi ja Nõukogu kosmeetikatoodete määrusega nr 1223/2009, 30. november 2009. Toode on registreeritud Euroopa kosmeetikatoodete teavitusportaalis CPNP viitenumbriga 4198066.

Koostis

Ethyl Cyanoacrylate, Polymethyl Methacrylate, Ethoxyethyl Cyanoacrylate, Butyl Cyanoacrylate, CI 77266.

Sinu eelised
saatmine

Tasuta saatmine
Eestis üle 40€
tellimusele

tarne

15.00-ks tasutud
tellimus posti samal
tööpäeval

tagastamine

30-päevane
tagastusõigus

Vaata tarne võimalusi

15.00-ks tasutud tellimus

läheb posti samal tööpäeval!

 

Maksevõimalused

 

Visa    mastecard

 

  

 

    

 

© Turvaline ostukoht aastast 2010