Ripsmeliim NO CHILL

23,50 €

VÄGA kiire ripsmeliim volüümripsmetele ja valmislehvikutele

NO CHILL ripsmeliim kuivab 0,5 sekundiga ja sobib ainult väga kiirele ja kogenud tehnikule. Liim haakub naturaalsete ripsmetega hetkega ja ei jäta sättimise- ega parandamisruumi.

Koostiselt on ripsmeliim väga vedel ja tugeva musta pigmendiga. Liimiaurud on keskmised-tugevad. Liimil on väga hea püsivus ja sobib ka rasuse nahaga kliendile.

NO CHILL ripsmeliim püsib töö tegemisel ajal alusel pikalt värske ja töötab hästi erinevates tingimustes. Ideaalne tööruumi õhuniiskus on 50-70% ja õhutemperatuur 18-25°C. Teistsugustes tingimustes on kuivamisaeg mõnevõrra kiirem või aeglasem.

Ripsmeliimi säilitamine

Ripsmeliim on fooliumist pakendis, mis kaitseb õhuniiskuse, õhutemperatuuri muutuse ja otsese päikesevalguse eest. Soovitame liimi pärast esmakordset avamist fooliumpakendis edasi hoiustada. Avamata liim säilib jahedas ja päikese eest kaitstuna kuni 6 kuud. Peale avamist on soovitatav kasutada 1 kuu jooksul.

Ainult professionaalseks kasutamiseks

NO CHILL Eyelash Extension Glue on kasutamiseks ainult vastava koolituse saanud ripsmetehnikule. Toote ohutuse kohta on koostatud kvalifitseeritud spetsialisti poolt kosmeetikatoote ohutushinnang. Ohutushinnangu käigus on toode kasutusjuhiste järgi kasutades hinnatud ohutuks ja kooskõlas Euroopa Parlamendi ja Nõukogu kosmeetikatoodete määrusega nr 1223/2009, 30. november 2009. Toode on registreeritud Euroopa kosmeetikatoodete teavitusportaalis CPNP viitenumbriga 4198094.  

Koostis

Ethyl 2-Cyanoacrylate, Carbon Black.

Sinu eelised
saatmine

Tasuta saatmine
Eestis üle 40€
tellimusele

tarne

15.00-ks tasutud
tellimus posti samal
tööpäeval

tagastamine

30-päevane
tagastusõigus

Vaata tarne võimalusi

15.00-ks tasutud tellimus

läheb posti samal tööpäeval!

 

Maksevõimalused

 

Visa    mastecard

 

  

 

    

 

© Turvaline ostukoht aastast 2010