soodus

Ripsmeliim JET BLACK

Soodushind 19,50 € Tavahind 21,50 €

Kiire ripsmeliim volüümripsmetele

JET BLACK ripsmeliim kuivab tavapärastes tingimustes ligikaudu 1 sekundiga ja sobib hästi juba kogenud tehnikule volüümripsmete paigalduseks. Liim nakkub kiiresti ja sobib väga hästi ka valmislehvikute paigaldamiseks.

JET BLACK liim eraldab suhteliselt vähe liimiaure ja on väga hea püsivusega. Koostiselt on liim keskmise paksusega.

Ideaalsed tingimused tööruumides on õhuniiskus 50-60% ja õhutemperatuur 18-25°C. Liim töötab ka teistes tingimuses hästi aga siis on kuivamisaeg vastavalt tingimustele kiirem või aeglasem.

Ripsmeliimi säilitamine

Ripsmeliim on fooliumist pakendis, mis kaitseb õhuniiskuse, õhutemperatuuri muutuse ja otsese päikesevalguse eest. Soovitame liimi pärast esmakordset avamist fooliumpakendis edasi hoiustada. Avamata liim säilib jahedas ja päikese eest kaitstuna kuni 6 kuud. Peale avamist on soovitatav kasutada 1 kuu jooksul.

Ainult professionaalseks kasutamiseks

Jet Black Glue on kasutamiseks ainult vastava koolituse saanud ripsmetehnikule. Toote ohutuse kohta on koostatud kvalifitseeritud spetsialisti poolt kosmeetikatoote ohutushinnang. Ohutushinnangu käigus on toode kasutusjuhiste järgi kasutades hinnatud ohutuks ja kooskõlas Euroopa Parlamendi ja Nõukogu määrusega nr 1223/2009, 30. november 2009, kosmeetikatoodete kohta. Toode on registreeritud Euroopa kosmeetikatoodete teavitusportaalis CPNP viitenumbriga 2513965.

Koostis

Ethyl 2-cyanoacrylate, Ethoxyethyl 2-cyanoacrylate, Carbon Black.

Sinu eelised
saatmine

Tasuta saatmine
Eestis üle 40€
tellimusele

tarne

15.00-ks tasutud
tellimus posti samal
tööpäeval

tagastamine

30-päevane
tagastusõigus

Vaata tarne võimalusi

15.00-ks tasutud tellimus

läheb posti samal tööpäeval!

 

Maksevõimalused

 

Visa    mastecard

 

  

 

    

 

© Turvaline ostukoht aastast 2010