Ripsmeliim MAGIC 3tk

Soodushind 54,00 € Tavahind 58,50 €

Parim ripsmeliim alustavale ripsmetehnikule

MAGIC ripsmeliim kuivab ripsmetel ca 1-2 sekundiga ja omab paigaldamisel väga head haakuvust. Sobib hästi veidi aeglasema käega tehnikule volüümripsmte tegemiseks. Kuivamisaeg on piisavalt pikk ka klassikaliste 1:1 ripsmepikenduste paigaldamiseks.

MAGIC ripsmeliim on hea valik ripsmepikendustega alustamiseks ja seega levinud paljude koolitajate stardipakettides.

Koostiselt on liim vedel ja rikkalikku musta värvi. Liim on suurepärase püsivusega ja mõõdukate liimiaurudega. Soovituslik õhuniiskus töötamisel on 50-60% ja temperatuur 18-25°C. Liim töötab ka teistes tingimuses hästi aga siis on kuivamisaeg vastavalt tingimustele kiirem või aeglasem.

Ripsmeliimi säilitamine

Ripsmeliim on fooliumist pakendis, mis kaitseb õhuniiskuse, õhutemperatuuri muutuse ja otsese päikesevalguse eest. Soovitame liimi pärast esmakordset avamist fooliumpakendis edasi hoiustada. Avamata liim säilib jahedas ja päikese eest kaitstuna kuni 3 kuud. Peale avamist on soovitatav kasutada 1 kuu jooksul.

Ainult professionaalseks kasutamiseks

MAGIC Eyelash Extension Glue on kasutamiseks ainult vastava koolituse saanud ripsmetehnikule. Toote ohutuse kohta on koostatud kvalifitseeritud spetsialisti poolt kosmeetikatoote ohutushinnang. Ohutushinnangu käigus on toode kasutusjuhiste järgi kasutades hinnatud ohutuks ja kooskõlas Euroopa Parlamendi ja Nõukogu kosmeetikatoodete määrusega nr 1223/2009, 30. november 2009. Toode on registreeritud Euroopa kosmeetikatoodete teavitusportaalis CPNP viitenumbriga 2253441.

Koostis

Ethyl 2-cyanoacrylate, Poly (methyl methacrylate), Carbon Black.

Sinu eelised
saatmine

Tasuta saatmine
Eestis üle 40€
tellimusele

tarne

15.00-ks tasutud
tellimus posti samal
tööpäeval

tagastamine

30-päevane
tagastusõigus

Vaata tarne võimalusi

15.00-ks tasutud tellimus

läheb posti samal tööpäeval!

 

Maksevõimalused

 

Visa    mastecard

 

  

 

    

 

© Turvaline ostukoht aastast 2010