Ripsmed CLASSIC sari

Ripsmed CLASSIC sari

 

Populaarseim materjal

CLASSIC ripsmepikenduste sari on meie kõige populaarsem tootesari. Suurepärase hinna ja heade omadustega ripsmekarp on väga paljude kogenud tehnikute lemmik juba üle 10 aasta. Oleme müünud Eesti ja lähiriikide ripsmetehnikutele tuhandeid karpe Classic sarja ripsmeid.

 

Mugav kasutada

Teip ripsmekarva all on ühtlaselt kerge nakkega. Ripsmekarva on ribalt mõnus võtta ja ripsmeribal on lehvikuid lihtne teha. Igal ribal on kirjas ripsmekarva pikkus, paksus ja kaarduvus.

 

Ripsmekarva materjal

Starry CLASSIC sarja ripsmed on valmistatud sünteetilisest PBT materjalist. Ripsmepikendustel on poolläikiv sügavmust toon ja pehme tekstuur. Ripsmekarva poolläikiv pind saab ripsmeliimiga tugevama nakke ja annab ripsmete parema püsivuse. Selle materjaliga saab luua rikkaliku, samas ka naturaalset look'i.

Keskkonnasäästlik karp

Classic sarja ripsmed on aknaga paberkarbis. Nii on võimalik näha kasutuses oleva karbi sisu ja hiljem tühi pakend teadlikult sorteerida.

 

 

Classic vs Premium sari

Premium sarja ripsmekarv on läikivam, Classic sarjal veidi matim ja loomulikum. Classic sarja ripsmekarva alune teip on veidi kergema nakkega, mis sobib suurele enamusele ripsmetehnikutele.

Milline paksus valida?

0,03 mm läbimõõduga ripsmekarv on kõige õhem ripsmepikenduste materjal. Seda paksust kasutatakse 3D-13D volüümripsmete tegemiseks. Ripsmekarv on väga õhuke ja kerge ning sobib väga suurte lehvikutega (kuni 13D) nn megavolüümi ripsmete tegemiseks. Kui volüümilehvikus kasutada vähem ripsmepikenduste karvu (3D-5D), jääb tulemus eriti õhuline ja kerge.

 

0,05 mm läbimõõduga ripsmekarv on samuti väga õhuke materjal. Seda paksust kasutatakse 3D-10D volüümripsmete tegemiseks. Ripsmekarv on peenike ja kerge ning sobib suurte lehvikutega (kuni 10D) volüümripsmete tegemiseks. Kasutades väiksemaid volüümilehvikuid (2D-5D), jääb tulemus õhuline ja kerge.

 

0,06 mm läbimõõduga ripsmekarv väga laialdaselt kasutusel. Seda kasutatakse peamiselt 2D-6D volüümripsmete tegemiseks. 0,06 mm ripsmetega jääb lõpptulemus loomulik ja elegantne.

 

0,07 mm paksus on siiani kõige populaarsem volüümripsmete materjal. Väiksemate lehvikutega saab luua loomulikuma tulemuse ja suuremate lehvikutega täidlasema looki. Vahel kasutatakse ka väga kergete klassikaliste 1:1 ripsmepikenduste paigaldusel.

 

0,085 mm ripsmepikendused on levinud väiksemate lehvikutega (2-4D) volüümiripsmete tegemiseks. Väikesed lehvikud annavad naturaalse ja loomuliku lõpptulemuse. 0,085mm läbimõõduga materjali kasutatakse ka väga tagasihoidlike klassikaliste 1:1 ripsmepikenduste tegemisel.

 

0,1 mm läbimõõduga ripsmeid kasutatakse väga tihti väikeste (2-3D) lehvikutega volüümripsmete tegemiseks. Üha enam on 0,1 mm kasutusel ka tagasihoidlike klassikaliste 1:1 ripsmepikenduste tegemisel.

 

0,12 mm paksus sobib ideaalselt klassikaliste 1:1 ripsmepikenduste tegemiseks. Ripsmekarv on õhuke ja kerge ning sobib hästi ka õrnade naturaalsete ripsmetega kliendile.

 

0,15 mm ripsmed on kõige populaarsem klassikaliste 1:1 ripsmepikenduste materjal. Seda paksust kasutades jääb tulemus naturaalne ja loomulik, väga sarnane nö ripsmetuši efektile, mida väga paljud kliendid just soovivad.

 

0,18 mm läbimõõduga ripsmepikenduste materjal sobib tugevate naturaalsete ripsmetega kliendile, kui soovitakse saavutada rikkalik ja tume efekt.

 

0,2 mm paksust saab kasutada kliendil, kellel on väga tugevad naturaalsed ripsmed. 0,2 mm ripsmepikenduste paigaldamine annab väga tumeda efekti. Seda paksust kasutatakse üha harvemini, kuna ripsmekarv on küllalt raske ja võib olla kliendi ripsmetele koormav.

Valikus on erinevad kaarduvused

B-curl on ülejäänud ripsmepikendustega võrreldes kõige vähem kaardus. See sobib pigem sirgete ripsmetega kliendile naturaalse looki tegemiseks. B-curli kasutatakse ka silma sisenurkades, kus naturaalsed ripsmed on õrnemad ja sirgemad.

 

C-curl on kõige klassikalisem ja loomulikum ripsmepikenduste kaarduvus. See sobib väga hästi sirgemate ripsmetega kliendile ja naturaalse looki tegemiseks. C-curli kasutatakse ka erinevate stiilide tegemisel silma sisenurkades, kus naturaalsed ripsmed on väiksemad ja sirgemad.

 

CC-curl on C-curliga võrreldes veidi rohkem kaardus. See on väga laialdaselt kasutatav ja klientide seas populaarne ripsmepikenduste kaarduvus. Sobib väga erinevat tüüpi ripsmetega kliendile trendika looki tegemiseks. CC-curli kasutatakse erinevate stiilide tegemisel nagu Natural, Cat Eye, Fox Eye ja Doll Eye.

 

D-curl on kõige suurema kaarduvusega ripsmepikenduste materjal. D-curl on klientide seas väga populaarne ja seda kasutatakse enamasti muljetavaldavate lookide loomisel. Sobi hästi Cat Eye, Fox Eye ja Doll Eye ripsmepikenduste stiilide tegemisel. Samuti sobib eriti kaardus naturaalsete ripsmetega või langevate silmalaugudega kliendile.

 

L ja M kaarduvused erilise efekti jaoks

L-curl on terava nurgaga isikupärane ripsmepikenduste kaarduvus. See loob avatud silma efekti ning tõstab visuaalselt langevaid silmalaugusid.

 

M-curl on terava murdenurgaga ripsmepikenduste kaarduvus, mis muudab samuti kliendi silmad visuaalselt suuremaks. Võrreldes L-curliga on kaarduvuse nurk sujuvam ja see sarnaneb enim D-curliga.

 

L- ja M-curl sobivad hästi kassisilma/oravasilma ja laineri-efekti loomiseks. Isegi lühemate pikkustega saavutab lihtsasti kassisilma/oravasilma efekti. Soovitame nende kaarduvuste puhul kasutada kitsamaid lehvikuid. Kliendil, kellel on allapoole suunaga ripsmekasv, tasub L- ja M-curli pigem vältida.

 

 

Loo ideaalne look

Pane oma kliendid särama ja loo just neile kõige paremini sobivad ripsmepikendused!

 

Vaata tarne võimalusi

15.00-ks tasutud tellimus

läheb posti samal tööpäeval!

 

Maksevõimalused

 

Visa    mastecard

 

  

 

    

 

© Turvaline ostukoht aastast 2010