Ripsmed PREMIUM sari

Ripsmed PREMIUM sari

 

Veatu materjal

Starry Premium sarja ripsmed on valmistatud parimast saadaolevast sünteetilisest materjalist. Põhjaliku kvaliteedikontrolli tulemusel jõuab ripsmekarpi ainult laitmatu materjal.

 

Ripsmepikendustel on naturaalselt läikiv sügavmust toon ja pehme tekstuur. Suurepärane valik rikkaliku, kuid samas naturaalse look'i loomiseks.

 

Parimate omadustega ripsmeriba

Premium sarja ripsmekarva materjal on naturaalse läikega. Tänu tekstuursele pinnale nakkub ripsmekarv ripsmeliimiga koheselt ja tagab ripsmepikenduste parema püsivuse.

 

Igal ripsmeribal on mugavaks töötamiseks kirjas ripsmekarva pikkus, paksus ja kaarduvus.

Imelihtne lehvikuid teha

Hoolikalt valitud ripsmekarva alune teip sobib väga hästi kõigi levinud volüümlehvikute tegemise tehnikatega. Teip on valitud keskmisest veidi tugevama nakkega ja ripsmeribal lehvikute tegemine on lihtne ja ladus. 

 

Premium vs Classic sarja ripsmed

Premium sarja ripsmetel on Classic sarjast pisut läikivam ripsmekarva materjal ja tugevama nakkega ripsmealune teip.

 

Ripsmetehnikule disainitud

Meie 16-realisi ripsmekarpe hoiab transpordi ajal kriimude ja pragudeta ainulaadne paberümbris.

Elegantselt õhuke 0,06 või populaarne 0,07

0,06 mm paksusega ripsmepikendused on kerged ja loomulikud. Seda materjali kasutatakse peamiselt 2D-6D volüümlehvikute tegemiseks.

 

0,07 mm paksusega ripsmekarv on ripsmetehnikute seas kõige levinum. Selle läbimõõduga tehakse pigem väiksemaid volüümilehvikud, mis koosnevad 2-5 ripsmekarvast.

 

C, CC, D ja M kaarduvus

C-curl on ripsmepikenduste kaarduvuste klassika. See sobib suurepäraselt sirgemat tüüpi ripsmetega kliendile naturaalse look'i tegemiseks. C-curli kasutatakse igapäevaselt erinevate stiilide juures silma sisenurkades, kus naturaalsed ripsmed on väiksemad ja sirgemad.

 

CC-curl on pisut rohkem kaardus kui C-curl ja veidi vähem kaardus kui D-curl. Väga paljude võimalustega kaarduvus ja ripsmetehnikute seas laialdaselt kasutusel. Kasutatakse erinevate stiilide tegemisel nagu Natural, Cat Eye, Fox Eye ja Doll Eye.

 

D-curl on kõige suurema kaarduvusega ripsmepikenduste materjal. Ripsmepikenduste kandjate seas väga populaarne valik. Kasutatakse enamasti muljetavaldavate lookide loomisel. Sobib hästi Cat Eye, Fox Eye ja Doll Eye ripsmepikenduste stiilide tegemisel. Hea valik kaardus naturaalsete ripsmetega või langevate silmalaugudega kliendile.

 

M-curl on terava murdenurgaga ripsmepikenduste kaarduvus, mis sarnaneb enim D-curliga. Visuaalselt tõstab M-curl langevaid silmalaugusid ja loob avatud silma efekti. Sobib hästi kassisilma, oravasilma ja laineri-efekti loomiseks.

 

Loo perfektne look

Rõõmusta oma kliente ja loo neile elegantselt loomulikud või glamuurselt tumedad ripsmepikendused.

 

 

Vaata tarne võimalusi

15.00-ks tasutud tellimus

läheb posti samal tööpäeval!

 

Maksevõimalused

 

Visa    mastecard

 

  

 

    

 

© Turvaline ostukoht aastast 2010